221 km/h, shoferit iu duk rruga si pistë avioni (VIDEO)
Gjatë natës, një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrullë e stacionuar në Sauk.

Video është poblikuar nga vetë Policia ndërsa bëhet thirrje që të respektohen rregullat e qarkullimit rrugor për të pasur një destinacion të sigurt.

Sipas Policisë, lëvizja me shpejtësi të tilla të frikshme përbën rrezik jo vetëm për jetën e atyre që udhëtojnë në mjet, por edhe të qytetarëve të zakonshëm.


Njoftimi i policisë
Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk - Teg.

221 km/h në aksin Sauk - Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑

Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.

🚔🚔🛣🚔🚔

Mos shpejto të arrish aksidentin!
Shtuar më 12/12/2019, ora 08:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori