22-vjeçarja nga Lezha pret damarët pasi nuk mori provimin
Një 22 vjeçare, studente në degën e infermierisë në Shkodër, mbrëmjen e djeshme ka prerë damarët pasi nuk kishte marë provimin e fundit.

Studentja E.N., ka prerë damarët e dorës në banesën e saj në lagjen “Skënderbeg”, Lezhë, rreth orës 20.00, teksa ishte në gjendje depresioni.

Më pas ajo eshte derguar në urgjencën e spitalit, ku mori mjekimin e nevojshëm dhe me pas u largua për në banesë. Materialet për këtë rast iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, për vlerësim. /albeu.com/


Shtuar më 24/06/2016, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori