22-vjeçari shqiptar gjendet pa jetë në banesë, nisin hetimet
Një 22-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në Itali, në banesën ku jetonte bashkë me nënën e tij. Ka qenë kjo e fundit që e ka gjetur Zamir Beun të pajetë në dhomë.

Mediat italiane raportojnë se ai mund të jetë vetëvrarë. Ai jetonte në zonën e Madona del Pianos në Itali.

Policia italiane ka nisur hetimet dhe po hetohen edhe rrjetet sociale që ai përdorte. I riu kohët e fundit ishte disi depresiv, ka thënë e ëma për policinë./Albeu.com/

Shtuar më 12/10/2016, ora 18:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori