22 vite pritje, deputetit të PD i buzëqesh fati për pronat
Pëlqej
Oerd Bylykbashi pas 22 vitesh pritje ka marrë një lajm të mirë.

Ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen, Sonila Qato, teksa ishte duke mbajtur fjalen ne Kuvend deklaroi se familja e tij do të marrë kompesimin për pronën.

Qato ka qene me heret Drejtoreshë e Agjencisë së Trajtimit të Pronave dhe nga foltorja e Kuvendit i tha Bylykbashit se ishte qeverisja e majtë që u kujdes që familja e tij të marrë kompensimin për pronën. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2017, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori