21 Janari/ Rama bashkë me familjarët përkujtojnë viktimat në bulevard (VIDEO)
Familjarët e Ziver Veizit, Hekuran Dedës, Faik Myrtajt, Hekuran Dedës dhe Aleks Nikës nën shoqërinë e kryeministrit Edi Rama pasi kanë dëgjuar fjalën e tij për 21 Janarin i janë drejtuar vendeve ku të dashurit e tyre humbën jetën.

Bashkë me kryeministrin, ministra e deputetë u përkulën për të vendosur lule në pllakat përkujtimore, ndërsa më herët për nder të tyre, kryeministri Rama shtroi edhe një drekë.

Dy ditë më parë qëveria mori vendim për dëmshpërblimin e 3 familjarëve të viktimave që u vranë në 2011./albeu.com/
Shtuar më 21/01/2017, ora 15:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori