2 ditë e zhdukur, 14-vjeçarja çudit me dëshminë pasi kthehet në shtëpi
Familjarët e një 14-vjeçareje janë alarmuar dhe kanë bërë lajmërimin në polici pasi vajza e tyre prej dy ditwsh ishte zhdukur pa gjurmw.

Policia bwn me dije se më datë 2 e reja ishte larguar pa lënë gjurmë, ndërsa pas lajmërimit të familjarëvepolici, E.K. është kthyer e qetë në shtëpi.

Mwsohet se ajo ka thwnw se ishte nw Dibër, tek një mikesha e saj, por nuk ka dhënë më tej sqarime mbi arsyen se përse nuk kishte lajmëruar në shtëpi. /albeu.com/Shtuar më 07/01/2018, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori