19 vjeçari në Dajt shokon policinë, i gjendet arsenal armësh në shtëpi
Pëlqej
Në i ri ka përfunduar nën lupën e policisë pasi i është zbuluar një arsenal armëshshtëpi.

19-vjeçarit i është zbuluar arsenal armësh në Dajt, gjatë një kontrolli nga Policia e Tiranës.

Shtetasit me inicialet B.D, banues në Tiranë iu bllokuan në cilësinë e provës materiale, 4 pushkë dhe 3 pistoleta të dyshuara si armë sportive.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor, Tiranë, ndërkohë adoleshenti po procedohet për mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe municion. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori