19 kg kanabis në një magazine në Mirditë, arrestohet 30 vjeçari
Pëlqej
Policia në Mirditë ka sekuestruar 19 kg lëndë narkotike kanabis. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë Pavlo Ndrecën, 30 vjeç, si posedues të drogës.

Lënda narkotike u gjet në ambientet e jashtme të banesës së Ndrecës, në një magazine.

Sasia prej 19 kg kanabis ishte e futur në 4 qese plasmasi.

Materialet procedurale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për vepën penale ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike “. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori