18 vjeçari tenton të përdhunojë turisten italiane në Himarë
Një ngjarje e rëndë është parandaluar mesditën e sotme në Himarë.

Një 18-vjeçar ka tentuar të kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë me origjinë nga Italia në zonën e plazhit midis Himarës dhe Dhërmiut.

Policia ka ndërhyrë menjëherë duke ndaluar 18 vjeçarin.

Mbi të rëndon akuza për veprat penale "Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura" e mbetur në tentativë dhe "Ngacmimi seksual".
Shtuar më 01/08/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori