+18 në pikë të mëngjesit, Zogu i Tiranës ngacmon Gaz Pajën
Ka nisur me batuta +18 emisioni i mëngjesit në Ora News.

Ka qënë një batutë e moderatores e cila ndezi situatën mes Zogut të Tiranës dhe aktorit të humorit Gazmend Paja.

Ndërkohë që po flitej për "palosjen", Paja në humor e sipër tha se dhe ai mund "ta palosë" Zogun e Tiranës.

Dhe kaq duhej, që Zogu i Tiranës t'a vazhdonte ngacmimin duke i kërkuar t'ja vërtetojë se si Paja mund t'a "palosë" atë, raporton albeu.com.

Paja: Edhe unë mund t'a palos...

Zogu i Tiranës: Palos mirë ëëë...

Paja: Pa vënë dorë në plagë mos fol më mirë...

Zogu i Tiranës: Po hë më trego si palos ti, unë për qejf jam, kohë kemi sa të duash... /albeu.com/

Shtuar më 06/03/2018, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori