163 kg marijuanë në makinë, arrestohet greku në Kapshticë
Policia ka kapur dhe sekuestruar 163 kg marijuanë në kufirin greko –shqiptar.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ndaloi një mjetdrejtohej nga nje grek 53-vjec, i cili u arrestua, por emri nuk behet i ditur.

mjet u gjeten dhe sekuestruan 5 canta me 147 pako me 163 kg 240 gram marijuanë.

Pas tij, u ndalua dhe një mjet i dytë që drejtohej nga nje 55-vjecar grek qe u arrestua, që shërbente për kontrollin e rrugës. U sekuestruan 1185 euro dhe 3 celulare. /albeu.com/Shtuar më 27/05/2017, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori