15 vite punë në Gardë, vajza e mitur ndodhej në shtëpi kur ndodhi vrasja

Pëlqej
Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në mëngjes në Allias të Tiranës, shokoi gjithë opinionin publik.

Gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi.

Ai kishte 15 vjet që shërbente në Gardë dhe sipas fqinjëve ishin një familje model.

Çifti kishte një vajzë të mitur e cila ka qenë në shtëpi kur ka ndodhur ngjarja tragjike por nuk dihet nëse e ka parë vrasjen.

Ata ishin predikues të rregullt të fesë islame dhe gruaja ishte e mbuluar me shami. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori