15 vite martesë, bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon fotot unike (FOTO LAJM)

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot 15 vjetorin e martesës.

Ka qenë Aurela, ajo e cila ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të ceremonisë martesore. Në foto, Aurela shihet e veshur me vellon e bardhë dhe Basha me kostumin e zi, po ashtu çifti duket se është celebruar në Bashkinë e Tiranës.

Një vit më parë gjatë një takimi në Pogradec, Lulzim Basha rrëfyer detajet ta lidhjes me bashkëshorten.

“Pogradeci, qytet i dashurisë. Nuk e them kot. Sot kam 14-vjetorin e martesës dhe lidhjen me Aurelën e kam pagëzuar në Pogradec. Meqë të lexova diçka personale, të tregova diçka personale”, është shprehur Basha.
Shtuar më 08/05/2020, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori