13 vjeçari shoqërohet me forcë nga "Shqiponja": Ku më çoni, nuk kam bërë asgjë?
Vazhdon ende protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, ndërsa policia vijon të bëjë shoqërime me dhunë të të rinjve të cilët janë jo më shumë se 14 vjeç.

Forcat "Shqiponja" kanë shoqëruar një të mitur, i cili deklaroi se është 13 vjeç. Policia ndjek të rinjtë dhe ka kryer disa shoqërime.

Pas kësaj, i riu është mbajtur për hekurave të bulavardit, ndërsa policia e ka shoqëruar në makinën e forcave policore.

I riu pretendoi gjithashtu edhe se nuk ka bërë absolutisht asgjë. Policia po kontrollon të rinjtë e dyshuar se kanë marrë pjesë në protestë.
Shtuar më 12/12/2020, ora 23:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori