Arratisje e çmendur me 120 km/h, dy shqiptarët e pësojnë keq në Itali
Pëlqej
Dy shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane pas një ndjekje të frikshmë me makina.

Gjatë një kontorlli rutinë, policët kanë pikasur dy shqipatrët të cilët rezultonin të dëbuar në shteti fqinj, por në këtë moment ata kanë bërë rezistencë dhe kanë tentuar tu ikën policëve më shpejtësi 120 km/h.

Megjithëse u larguan për pak çaste, arratisja e shqiptarëve nuk zgjati shumë pasi, ata dolën nga rruga duke u përplasur me një murë.

Policia ka shoqëruar dy të rinjtë, ndërsa në makinën e tyre u gjetën telefona, një laptop si dhe një sasi eurosh. /albeu.com/

Shtuar më 09/11/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori