105-vjetori i policisë, Basha shkon në familjen e Artan Cukut (VIDEO)
Pëlqej
Ditën e sotme festohet 105 vjetori i themelimit të Policisë Shqiptare.

Në këtë ditë të rëndësishme për Policinë e Shtetit, kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar sot një vizitë në familjen e e policit të vrarë për shkak të detyrës, komisar Artan Cuku.

Gjatë fjalës së tij për mediat, Basha nuk harroi të akuzonte sërish ish-ministrin Saimir Tahiri për lidhje me krimin dhe për zhytjen e policisë në bandat kriminale. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2018, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori