105-vjetori i pavarësisë, Berisha uron shqiptarët me 3 dedikime të veçanta (FOTO LAJM)

Ish- kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka uruar sot të gjithë shqiptarët, për 105 vjetorin e Pavarësisë.

Berisha ka zgjedhur të urojë shqiptarët me tre postime të ndryshme.

Postimi i parë

Ky është viti i 105 i pavarësisë së Shqipërisë nga ngritja e flamurit Kuq e zi në Vlorë nga Ismail Vlora (Qemali).

Postimi i dytë

Nje urim te veçante kete dite per vajzat dhe nenat shqiptare qe lindin dhe rrisin djeme dhe vajza per flamur! sb

Postimi i tretë

Nderim te madh burrit qe shpalli Paversine e Shqiperise dhe themeloi shtetin shqiptar! sb /albeu.com/

Shtuar më 28/11/2017, ora 15:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori