10 tonë drogë, s’do t’a besoni sa para do fitoheshin nëse hidhej në treg
Mbrëmjen e kaluar në Vlorë, Prokuroria e SHISH arritën të realizonin me sukses operacionin e ardhur pas 1 viti hetimesh ku u sekuestruan 10 tonë drogë.

Kjo sasi rekord u kap në një banesë në Vlorë në pronësi të të riut Armand Koçerrit, i njohur si miku i Habilajve.

Policia bën me dije se nëse kjo sasi rekord droge do të hidhejtreg, vlera e saj do të kapte 30 milionë euro.

Policia vazhdon hetimet dhe mësohet se ka shoqëruar në komisariat disa persona. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori