10 kg drogë në banesë, arrestohet shqiptari dhe e dashura greke
Një çift shqiptar është kapur mat nga policia greke pasi në banesën e tyre u gjet lëndë narkotikre.

Ne banesen ne Ano Poli, Selanik, ku banonte shqiptari 32-vjec dhe grekja 20-vjecare policia gjeti 10 kg marijuane.

Ne banese iu gjeten dhe sekuestruan 9 kg 536 gram marijuane, 2 peshore elektronike, 3 celulare dhe karta SIM.

Nderkohe u arrestua dhe nje 22-vjecar shqiptar, te cilit iu gjeten dhe sekuestruan 102 gram marijuane qe i kishte blere nga 32-vjecari si dhe 2 celulare. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2017, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori