1 vjeç, Ajola zbulon fytyrën e Kajan (FOTO LAJM)

Djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë pak ditë më parë.

Sot Ajola ka zbuluar një foto tjetër nga festa, ku ka zbuluar pak më shumë nga vogëlushi.

Pas një viti plot kureshtje dhe privatësi, erdhi koha që të njihemi më mirë me Kajan.

Në foton që kapostuar Ajola në Insgagram shohim profilin e të voglit i cili qëndron ‘hopa’ tek babi dhe të dy janë kthyer drejt Ajolës.
Shtuar më 10/10/2019, ora 23:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori