1 Qershori i gjen fëmijët në kopësht, Rama: Kjo është vetë festa
Ky 1 Qershor, do të sjellë rihapjen e kopshteve dhe cerdheve të mbyllura që prej marsit si pasojë e shpërthimit të koronavirusit.

Festa e 1 qershorit i gjen vogëlushët mes shokësh e shoqesh.

Ne kete dite te shenuar per cdo femije, kryeministri Rama ka bere edhe nje urim te vecante.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES 😊

Sot festa e 1 qershorit është vetë rikthimi në kopsht dhe çerdhe👫❤️

Gëzuar fëmijëve, prindërve, gjysheve e gjyshërve🙏
Shtuar më 01/06/2020, ora 08:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori