1 miliardë lekë aksione me kursimet e rrogës, Alfred Peza sot në Prokurori
Pasuria e deputetit socialist Alfred Peza ishte kryeqëndra e shumë atikujve dhe akuzave mes opozitës dhe pozitës.

Mësohet se Prokuroria e Përgjithshme ka thirrur sot deputetin Alfred Peza, për të dhënë deklarime si person në hetim për çështjen e pasurisë.

Një orën 12:00 pritet të paraqitet në prokurori.

Pas raportimeve në media se bashkëshortja e deputetit ka blerë aksione me vlerë mbi 1 miliardë lekë në një bankë private, kanë nisur dhe hetimet./albeu.com/

Shtuar më 07/02/2017, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori