1 i vdekur dhe 4 të plagosur në dy aksidentet e mbrëmjes
Foto ilustruese
Dy aksidente kanë ndodhur mbrëmjen e sotme ndërsa si pasojë, një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë plagosur.

Aksidenti i parë ndodhi në unazën e re të Tiranës kur një motor ka përplasur dy gra duke u shkaktuar atyre plagë të rënda.

Më pas motorri është larguar nga vendngjarja, teksa mjetet e rastit dërguan dy gratë në spital, ku ndodhen në gjendje të rëndë, identiteti i të cilave ende nuk bëhet i ditur.

Gati në të njëjtën kohë një aksident i rëndë ndodhi në aksin Prrenjas-Pogradec, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve ka humbur jetën një 67-vjeçare dhe janë plagosur dy drejtuesit e mjetit.

Viktima mësohet se është Hanide Bajlozi, e cila udhëtonte me djalin e saj Sotir Bajlozi, i cili mbeti i plagosur nga aksidenti. Ndërkohë që, i plagosur është dhe drejtuesi i mjetit tjetër Alket Spaho.
Shtuar më 19/10/2013, ora 21:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori