Vranë nënën dhe bijën, 39 vite burg për 2 vëllezërit
Gjykata e Elbasanit ka dhënë 39 vite burg për dy vëllezërit Leka të cilët vranë dy persona. Gjykata vendosi 25 vit burg për Leonard Lekën dhe 14 vite burg bashkëpunëtorit të tij Dritan Leka.

Në mars të vitit të kaluar, u vranë me armë zjarri në banesën e tyre Donika dhe Manjola Leka, 63 dhe 32 vjeç, nënë e bijë, dhe vetëm pak minuta pas ngjarjes, autori i vrasjes, Leondardi, u dorëzua në Polici, ku deklaroi se edhe krimin e kryer nga ana e tij. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2012, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori