Visho Ajazi do të raportojë në komision vetëm në përfundim të hetimeve
Kreu i komisionit parlamentar të Sigurisë Spartak Braho u shpreh sot se kreu i Shërbimit Informativ të Shtetit Visho Ajazi Lika do të raportojë në Komisionin parlamentar të Sigurisë vetëm në përfundim të hetimit që po kryhet ndaj veprimtarisë së SHISH nga 3 deputetë socialistë.

Reagimi i tij erdhi pas letrës së 3 deputetët socialistë Pjerin Ndreu, Piro Lutaj dhe Xhemal Qefalia i kanë dërguar kreut të SHISH ku i kërkojnë të raportojë në lidhje me përgjimet.

Shtuar më 30/09/2014, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori