Shkodër, dyqani shkrumbohet nga flakët
Shkarkimet atmosferike ose sic njihen ndryshe vetetimat kane shkaktuar edhe luhatjet e tensionit e per pasoje nje dyqan ne qender te Shkodres ka marre flake.


Ngjarja ndodhi ne mengjes dhe ka shkaktuar deme te konsiderueshme. Zjarrfikeset mundesuan shuarjen e tij, nderkohe qe rrezikoheshin objekte te tjera aty prane. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori