Motorri përplaset me një mjet, një i plagosur
Pëlqej
Një aksident pa pasoja për jetën është shënuar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Burime nga policia bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një makinë me targë AA 712G V dhe një motorr me targë AG 518.

Drejtuesi i motorrit ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë në Spitalin Ushtarak. Policia po heton për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/

Shtuar më 08/08/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori