Kthehen emigrantët, fluks në Kapshticë
Pëlqej
Rradhë të gjata janë krijuar në pikën kufitare të Kapshticës, për shkak të fluksit të madh të ardhjes së emigrantëve në atdhe.

Gjatë 24 orëve të fundit, në këtë pikë kufitare kanë hyrë 4238 persona dhe 980 mjete.

Pala shqiptare ka përforcuar sportelet duke punuar me katër të tillë, ndërsa pala greke vetëm me dy sportele. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori