Furgoni me pasagjerë bie në liqenin e Shkopetit, dyshohet për 2 të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Burrel-Peshkopi. Një furgon pasagjerësh ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në liqenin e Shkopetit. Burimet policore bëjnë me dije s

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!