Zyrtarizohet lidhja, Lewis Hamilton në krahët e Rita Orës
Rita Ora dhe kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton, po konfirmojnë zerat për një romancë. Ylli i Formula 1 është fotografuar teksa dilte nga shtëpia e këngëtares në Londër.

Pas daljes ata janë përshëndetur dhe kanë lëvizur me makinat e tyre, ndërsa mediat e huaja raportojnë se lidhja e tyre është bërë serioze pas pushimeve të përbashkët në Ulqin.

Edhe më herët mediat aluduan për një lidhje, por duket se zërat janë konfirmuar. /albeu.com/

Shtuar më 18/07/2016, ora 16:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori