"Zonjë çfarë keni pirë", Rudina bën gafën e radhës?
Emisioni i Rudina Magjistarit është një nga më të ndjekurit në orët e pasdites.

Por përveç të ftuarve interesant, gafat e Rudinës janë ato që kanë tërhequr vëmendjen të cilat shpeshherë janë bërë edhe objekt talljeje në rrjete sociale.

Dje një zonjë e moshuar bëri që Rudina t'i çudiste teleshikuesit. Moderatorja e pyeti të moshuarën sa fëmijë kishte ndërsa ajo ja ktheu: "Kam dy fëmijë dhe një që po vjen".

"Zonjë çfarë keni pirë sot?" e pyeti Rudina e cila mesa duket nuk e kuptoi që e moshuara thjesht po bënte shaka. /tabloid/
Shtuar më 19/07/2017, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori