Zjarr dhe akull, Bella Hadid dhe Lily Aldrige shkëlqejnë në Venecia (FOTO LAJM)

Që të dyja modele shumë të njohura dhe të suksesshme, vajzat u shfaqën në një festë modë në Venecia duke shkëlqyer.

Bella Hadid dukej e mrekullueshme në një fustan të bardhë më një të carë të madhe deri në rrëzë të kofshës dhe Lily Aldridge me një fustan bust të kuq i cili i jepte një ndricim madhështor percjell albeu.com.

Supermodelet gjithmonë arrijnë ta sundojnë pistën kudo që shkojnë me zgjedhjet e tyre që janë gjithmonë fjala e fundit e modës. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori