Zhytyr në luks dhe makina të shtrenjta, Noizy tregon çantën plot para (FOTO LAJM)

Pëlqej
Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën.

Përveç këngës ai investon shuma të mëdha edhe për të blerë super-makina.

Dhe mesa duket Noizy edhe këtë herë e ka treguar artilerinë e rëndë që ka.

Ai ka publikuar një video ku nën këmbë ka një qese plot para të cilat i shkel me këmbë.

"Kto hala mfolin për këngë"-ka shkruar reperi si diss ndaj knkurrentëve. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori