Duart plot me euro, motra e Encës nuk kursehet (FOTO LAJM)

Uindi e cila tashmë është 18-vjeç po bën bujë të madhe me poza të nxehta dhe video provokuese në Instagram.

Ajo punon si makeup artist dhe prej disa vitesh ka një studio të saj të vogël.

"Hey njerez! Sapo mbarova së xhiruari një super video, e cila është një projekt i ri që jo shumë prej jush e presin. Do jetë shumë interesante të shoh opinionet tuaja. Mezi pres ta shihni."-shkroi ajo teksa paraljmëronte projektine ri që akom anuk dihet se cafrë është.

Por Uindi duket se është edhe e pakursyer.

Ajo ka publikuar një foot me qindra euro në duar dhe ka shkruar: Nuk niset dita pa u hapur exchange. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori