Zhvishet sërish Ledina Çelo, Instagrami nuk përmbahet (FOTO LAJM)

Ledina Çelo ka shkuar në Dubai për të kaluar pushimet me familjen e saj.

Prej disa vitesh ajo është e martuar me Naim Kabashin, ish-kampionin shqiptar nga Kosova të kick box-it, me të cilin tani jeton në Gjermani.

Fotot e fundit të këngëtares kanë bërë goxha buje për shkak të formave perfekte fizike dhe ekspozimit të tyre.

Të njëjtën gje ka bërë sërish Ledina në Instgarm dhe komentet kanë shpërthyer./albeu.com/
Shtuar më 05/10/2019, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori