Zhvishet Rita Ora, "çmenden" fansat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka tronditur Instagramin me fotot e publikuara së fundmi, ku shfaqet me rroba banjo ndërsa format trupore janë perfekte.

E veshur vetëm me një palë bikini të kuqe këngëtarja shqiptare është kujdesur të tregojë më së miri trupin joshës.

Rita po ashtu së fundmi regjistroi projektin me Liam Pyane specifikisht për “Fifty Shades Freed”, serinë e filmave romancë, që e pa të kurorëzuar dashurinë e Christian Grey dhe Anastasia Steele. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori