Zhvishet Irina Shayk, modelja me të brendshme le pa fjalë ndjekësit (FOTO LAJM)

Ajo është fytyra e linjës së të brendshmeveIntimissimi”.

Dhe Irina Shayk është zhveshur, për të promovuar fushatën më të re të të brendshmeve transparente dhe seksi, për kompaninë italiane. Modelja 34 vjecare ka treguar trupin e saj të tonifikuar teksa pozon veshur me të brendshme braziliane.

Brunia duket tërësisht në komoditetin dhe habitatin e saj teksa pozon duke shfaqur edhe bukurinë e saj natyrale.

Irina mbetet një nga modelet më të paguara dhe më të kërkuarat nga shtëpitë e modës në mbarë botën ndonëse vitet e fundit është imazh kryesor i disa brendeve, mes të cilave italianes “Intimissimi”.
Shtuar më 29/05/2020, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori