“Zhduku k**vë”, këngëtarja shqiptare ofendon rëndë fansen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Beatrix Ramosaj shquhet për faktin që shfaqet gjithnjë e kuruar.

Edhe pse në moshë shumë të njomë, ajo kujdeset shumë për veten.

Beatrix në foton e fundit shfaqet duke pozuar para pasqyrës vetëm me reçipeta dhe me produktet e makeup-it para vetes.

"Kur ta heqesh makeupin sigurohu qe s'ka njerez rreth teje se mos i tremb", i komenton një fans Beatrixit.

Këngëtarja nuk ja ka përtuar dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj tij duke e quajtur k**vë.

"Lol zhduku nga faqja ime k**vë", i replikon Beatrix. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori