Zhaku kujtohet pas disa muajsh: Në VIP Shpija tentuan të më përdhunonin
Inida Gjata e njohur me emrin artistik, Zhaku, ka treguar se eshte larguar me dhune nga “VIP Shpija 3”, ne nje interviste ekskluzive ne “Edicionin e Pare” ne Utv News.

Sikur mos te mjaftonte kjo, Zhaku ka tronditur opinionin publik me nje tjeter fakt duke thene se kane tentuar ta perdhunonin. Sipas Zhakut ajo eshte nxjerre me dhune dhe me pas ka qendruar nje dite ne nje hotel.

Zhaku rrefen se gjate qendrimit ne hotel dy persona te futur nga produksioni kane tentuat te abuzonin seksualisht me te. Pyetjes se moderatorit, se perse nuk ka bere denoncim ne polici per kete ngjarje, Zhaku eshte pergjigjur se kushtonte shume ta ndiqje penalisht ne Kosove kete ceshtje, por premtoi se pas publikimit te dyte te TRIMNIKES mund edhe te ndermerrte veprimet e duhura ligjore ndaj personave dhe produksionit te VIP SHPIJA.

Jo vetem kaq, artistja kontroverse Inida Gjata ka tundur e shkundur gjithe opinionin publik me vellimin e pare te librit te saj “TRIMNIKA”, ne te cilin autorja pershkruan histori të jetës së saj, pjesë e së cilës janë bërë shpeshherë edhe personazhe të njohur të jetës publike. Ndersa duke folur per planet e saj ne te ardhmen Zhaku rrefeu se shume shpejt do ta degjojme ne nje emision mengjesi radiofonik. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2013, ora 14:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori