Zgjerohet familja e Ashton Kutcher dhe Mila Kunis
Revista “People” ka konfirmuar se çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin për revistën e ka konfirmuar një përfaqësues i çiftit, që ka thënë se vajzës 1 vjeç e gjysmë, Wyatt Isabelle, do t’i shtohet një vëlla ose një motër.

Wyatt lindi në tetor të vitit 2014 dhe është fëmija i parë për çiftin, të cilët u martuan në korrik të vitit 2015. /albeu.com/


Shtuar më 16/06/2016, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori