Zerka pranoi se ka 5 vite me Ronelën dhe ja pse nuk e kanë pranuar (FOTO LAJM)

Young Zerka ishte sot i ftuar në emisionin “Klanifornia”, ku nuk ngurroi të japë disa detaje për lidhjen e tij me Ronela Hajatin.

I pyetur nga Marina Vjollca se pse e mbajnë lidhjen të fshehtë, ai u shpreh se nuk dëshirojnë që të njihen vetëm si një dyshe por edhe për talentin e tyre më vete:

"S’duam të njihemi si Zerka dhe Ronela"!

Young Zerka kishte të drejtë të bënte “pas” në pyetjet e Marinës po ai u përgjigj sinqerisht, edhe kur tha se partnerja e tij s’ka asnjë defekt.

Këngëtari i njohur tha se Ronela nuk bëhet xheloze për ndonjë femër në veçanti, përveç Rihanna-s.

Epo të paktën, këtu në Shqipëria nuk ka akoma një Rihanna.

Shtuar më 15/12/2019, ora 08:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori