Zëdhënësja e PD jep lajmin e bukur, në pritje të ëmbël për të dytën herë
Erla Mëhilli, këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha mesa duket është në pritje të ëmbël për të dytën herë.

Erla ka një djalë i cili quhet Akid dhe shumë shpejt familjes tyre do t`ju shtohet dhe një pjestar i ri.

Zëdhënësja simpatike e PD-së është bashkëshortja e Keltis Krujës, ish-prefektit të Tiranës dhe njëkohësisht deputetit të Partisë Demokratike.

Ata së shpejti do bëhen prindër të një fëmijë tjetër, që mësohet që do të jetë djalë . /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori