Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Zbulon se e dashura e tradhtoi me yllin e rrjeteve sociale, i bie tavani "mbi kokë" (VIDEO)
Connor Murphy është një personazh i njohur i Youtube në SHBA dhe shpesh u bën rengje vajzave me trupin e tij.

Në një prej këtyre rengjeve ai rastis me një grup prej tre vajzash, ku njëra prej të cilave shkëmben numrin dhe më pas lë një takim me të, përcjell Albeu.com.

Takimi përfundoi në një raport seksual.

E gjithë kjo u mësua nga i dashuri i saj përmes një tjetër youtuberi, i cili konfirmoi se takimi ishte zhvilluar dhe e dashura e kishte tradhtuar pa thënë fare se ishte në një marrëdhënie tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori