Zbulohet televizioni ku do të shfaqet Ilva tTare
Ilva Tare u largua nga Ora News pas shumë vitesh për të nisur projekte të tjera.

Ditën e sotme në Instagram, Ilva ka zbuluar se ku do të shfaqet.

Në një postim në Instagram Stories, Ilva pozoi përbri Françoise Champey, drejtoresha e re e rrjetit televiziv Euroneës.

Në qershor, NBC bleu aksione në Euroneës dhe tani të dyja kompanitë po punojnë së bashku për të zhvilluar prezencën në Shqipëri, Maqedoni, Kosovë dhe Mal të Zi.

Ilva Tare do të ketë pozicionin e drejtoreshës së përgjithshme në televizionin që Euroneës dhe NBC do të sjellin në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori