Zbulohet sozia e Eni Çobanit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Eni Çobani është një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar, që prej kohës kur ajo u bë e njohur nga emisioni ‘Shihemi në gjyq’.

Juristja që ka mundur të sheshojë problemet e shumë shqiptarëve ka një ‘sozi’. Bëhet fjalë për aktoren turke Zeynep Eronat.

Zeinep u bë një emër i njohur për shqiptart me rolin e saj në telenovelën turkeShamikuqja’.

Aktorja turke luante rolin e nënës së Iljazit, personazhit kryesor në telenovelë. Nga fotot bie në sy ngjashmëria mes Enit dhe Zeynepit /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2017, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori