Zbulohet se çfarë po kurdisin Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi
Luana dhe Ermali janë dy moderatorët më të dashur për publikun.

Pak ditë më parë teksa moderatori simpatik publikoi në Instagram një video ku ata shfaqeshin të dy në një tavolinë.

Mirëpo një video e dytë e postuar mbrëmjen e djeshme nga Ermali në profilin e tij në Instagram sqaroi më në fund arsyen e takimit mes tij dhe Luanës. Moderatori i emisionit “Xing me Ermalin”, na ka treguar me këtë video se Luana do të jetë e ftuar në emisionin e tij.

“Më në fund…Luana Vjollca në Xing me Ermalin. Ju që doni ta shikoni live ejani të mërkurën ën 6 qershor në Tv Klan. Emisioni më i nxehtë”, shkruan Ermali krahas postimit të tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori