E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Zbulohet sa vite diferencë ka Liberta me Flori Mumajesin

Liberta Spahiu, moderatorja e emisionit “Prive” festoi dje ditëlindjen e saj. Urimi i veçantë që i bëri Flori në mes të koncertit vërtetoi edhe një herë se ata janë më shumë se sa miq.

“ Gëzuar ditëlindjen dhe jam me fat që të kam pranë”, e uroi Flori.

Por a e dini sa sa vjeç mbushi Liberta dje? Moderatorja simpatike ka publikuar një foto në “Instastory” me hashtagun 33, duke na zbuluar kështu edhe moshën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori