Zbulohet ngjarja, Ana Lika arrestohet në mes të Tiranës
Pëlqej
Ana Lika është një nga aktoret më simpatike. Me karakterin dhe tipin e saj plot humor, ajo ka bërë për vete publikun shqiptar dhe tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me fotot provokuese dhe jetën e saj private.

Së fundmi Ana ka qenë e ftuar në ‘Top Albania Radio’ ku ka zbuluar më shumë gjëra për jetën e saj private, por edhe për profesionin.

Teksa ka qenë duke folur për vitet e adoleshencës aktorja e njohur është ndalur dhe ka treguar për një çmenduri që ajo ka bërë kur ka qenë 18-vjeç, shkruan Xing.al.

Siç rrëfeu dhe Ana në atë kohë kishte një dëshirë të madhe që të blinte një makinë dhe u lutej vazhdimisht prindërve që t’ia plotësonin këtë dëshirë.

Mirëpo pas shumë lutjeve, ishte gjyshja e saj ajo që i bleu makinën e parë pavarësisht se e dinte që Ana nuk kishte një patentë.

Ana tregoi se sapo mori makinën e re vendosi që të bënte një xhiro nga Liqeni Artificial. Ndërkohë që po shijonte shëtitjen e saj, ajo ndalohet nga dy policë të cilët e arrestuan menjëherë pasi aktorja nuk kishte një patentë.

Ata e shoqëruan menjëherë në rajon dhe lajmëruan prindërit e saj, të cilët të alarmuar kanë shkuar menjëherë. Mirëpo pavarësisht se u shqetësuan këtë situatë e kanë kaluar me humor dhe batuta. /albeu.com/

Shtuar më 20/06/2018, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori