Zbulohet lidhja, ky është i dashuri i Dhurata Dorës (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur e hiteve "Jake jake", "A bombi", "Qikat e mia" etj, Dhurata Dora, është një ndër femrat më të komentuara të showbizit, gjithçka rreth së cilës përbën kuriozitet për publikun.

Së fundmi, ajo është bërë kryefjala e mediave rozë, pasi burime për "Arbresh.info" kanë zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Shkamb Vokshi dhe është një ndër menaxherët e një clubi nate në Kosovë. Prej disa kohësh, çifti ka arritur ta mbajë mjaft mirë marrëdhënien e dashurisë larg syrit të mediave.
Shtuar më 23/01/2019, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori