Zbulohet lidhja e Rudina Magjistarit me Xhavit Bajramin
Pëlqej
Xhavit Bajrami
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
“Ėshtė njė mungesė, e cila do doja tė mė pėrmbushej. Mendoj qė ėshtė e nevojshme pėr tė pasur njė jetė tė plotė. Njė dashuri, ėshtė gjėja mė e bukur qė mund tė tė ndodhė. Aktualisht, ndihem mirė shpirtėrisht, por ende nuk kam diēka tė re nė jetėn time pėr tė ndarė me publikun”.

Kjo ka qenė pėrgjigjja e Rudina Magjistarit, njė vit mė parė nė “Bluetooth”, ndėrsa ėshtė pyetur nga ne mbi tė
rejat nė jetėn sentimentale.

Prezantuesja e dashur, ka shtuar sakaq: “Po tė kisha ndonjė gjė tė re pėr tė ndarė me publikun, do ta kisha thėnė, pasi tashmė njihemi aq shumė dhe ndihem aq e afėrt me publikun, me njerėzit, sa mė duket normale tė flas edhe pėr ngjarjet e jetės sime private”. Mesa duket ai moment ka ardhur, veēse kėtė herė nuk ka qenė Rudina ajo qė e ka nxjerrė lajmin, por miqtė e saj tė afėrt dhe kolegėt nė Televizionin Kombėtar “Klan”.

Xhavit Bajrami ėshtė emri i djalit qė i ka vjedhur zemrėn bukuroshes sė ekranit. Pėr ata qė e kanė ndjekur me vėmendje Rudinėn kėtė fillim viti, emri i zotit Bajrami nuk ėshtė krejt i panjohur. Nė panelin e parė tė tė ftuarve pėr kėtė vit, ishte edhe ai. Sepse edhe ai, mund tė renditet nė njerėzit me njė profil tė njohur publik.

Xhavit Bajrami ėshtė kampion i kick box-it, duke fituar kėshtu disa ēmime tė rėndėsishme internacionale. Origjina e tij ėshtė nga Kosova, por prej vitesh vendbanimi i tij ka qenė Zvicra dhe Japonia. Sė fundmi ėshtė parė shpesh nė Tiranė dhe siē duket arsyeja ka qenė biondja plot sharme e ekranit. Madje kolegėt nė “Tv Klan” thonė se ai e ēon dhe e merr Rudinėn nga puna ēdo ditė.

Duke qėndruar nė pritje tė njė rrėfimi nga prezantuesja, urojmė qė kjo histori tė zgjasė pafundėsisht, qė tė kemi njė dasmė, madje pse jo, edhe shumė fėmijė, pėr tė pėrmbushur kėshtu edhe dėshirėn e Rudinės, tė cilėn, kur e kanė pyetur se ku e sheh veten pas dhjetė vitesh ka thėnė: “Nė bregdet, me fėmijėt e mi”. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.